De mensen van…

Op De Diken werken we met een klein, maar gevarieerd, team van medewerkers. Zo geven we met elkaar vorm aan het praktijkonderwijs. Daarbij is de betrokkenheid bij de leerlingen erg groot en werken we met het team constant aan een veilig en prettig werk- en leerklimaat.

Coach

Op De Diken hebben alle leerlingen een coach. De coach is altijd het eerste aanspreekpunt voor leerlingen en hun ouders/verzorgers. Op andere scholen noemt men dit vaak de mentor.

Coördinatoren

Coördinator Zorg
Mevr. W. Koops
WAKoops@dediken.nl

Coördinator Oriënterende fase
Dhr. B. de Boer
BdeBoer@dediken.nl

Coördinator Doorstroom fase
Mevr. A. Bijsterveld
ASBijsterveld@dediken.nl

Coördinator Profiel fase
Dhr. H. Wempe
JFWempe@dediken.nl

Coördinator Uitstroom fase
Mevr. P. Zeilstra
PZeilstra@dediken.nl

Roostermaker

Dhr. P. Houtstra
PHoutstra@dediken.nl

Directeur

Dhr. P.H. Herfkens
PHHerfkens@dediken.nl

Neem contact met ons op